У дітей виявили симптом COVID-19, який схожий на симптоми іншої хвороби

У дітей виявили симптом COVID-19, який схожий на симптоми іншої хвороби
22.01.2021 18:31

У дітей виявили симптом коронавірусу, який можна переплутати з іншим поширеним захворюванням. Йдеться про висип, який буває схожим на алергічну реакцію.

Об этом сообщает Репортер

Так, за інформацією сайту BBC, про такий симптом заговорили у Великобританії після того, як про нього вголос заявила медсестра Джейд Робертс з міста Бері-Сент-Едмундс (Suffolk).

У її півторарічного сина був діагностований коронавірус. На хворобу вказав тест, але жінка раніше помітила у дитини висип, схожий на алергічну кропив’янку.

"Коли з’явився висип, мені в голову не приходив Ковід. Червоні плями спантеличили і терапевта, який подумав, що це швидше за все алергічна реакція", — розповідає жінка.

Медсестра все ж вирішила провести тест на коронавірус. І коли отримала позитивний результат, поділилася фотографіями висипу сина на Facebook. Тоді до неї звернулося безліч інших батьків, які розповіли про аналогічний досвід.

"Спочатку висип проявлявся, як кропив’янка, і був м’яким на дотик. У сина з’явився нежить, а потім висип поширився на щоки, вуха, коліна та живіт", — повідомила жінка.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/u-ditey-viyavili-simptom-covid-19-yakiy-shozhiy-na-simptomi-inshoyi-hvorobi-401680”

Sign up for the Newsletter

Join our newsletter and get updates in your inbox. We won’t spam you and we respect your privacy.