У Львові чоловік впав з вікна багатоповерхівки та проломив дах магазину, - поліція

У Львові чоловік впав з вікна багатоповерхівки та проломив дах магазину, - поліція
14.01.2021 11:56
последние новости в Украине останні новини в Україні

Патрульна поліція Львівської області повідомила, що правоохоронці надали домедичну допомогу чоловікові, який впав з висоти 2-3 поверху. Він вижив та лікується у медичному закладі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Патрульна поліція Львівської області розповіла, що близько 1-ї години ночі екіпаж роти тактико-оперативного реагування отримав виклик на автовокзал. Охоронець розповів, що чоловік впав орієнтовно з 2-3 поверху і проламав дах магазину. Інспектори Роман Козовий, Юрій Стець, Дмитро Леськів першими приїхали на місце події, де побачили чоловіка, у якого з голови сильно текла кров. Правоохоронці оперативно надали йому домедичну допомогу та зупинили кровотечу. Медики шпиталізували 42-річного мешканця Полтави з чисельними травмами.

Нагадаємо, новий випадок суїциду стався в Дніпропетровській області. Цього разу звів рахунки з життям житель Кривого Рогу. Чоловік випав з балкона багатоповерхівки, розташованої в Саксаганському районі. Також повідомлялося, що в одному з будинків на вулиці Ватутіна в Києві жінка викинула з вікна свою дитину.
Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/u-lvovi-cholovik-vpav-z-vikna-bagatopoverkhivki-ta-prolomiv-dakh-magazinu-policiya”

Sign up for the Newsletter

Join our newsletter and get updates in your inbox. We won’t spam you and we respect your privacy.