Зеленський про ціни на газ для населення: ринкові – завеликі

Зеленський про ціни на газ для населення: ринкові – завеликі
13.01.2021 15:54
последние новости в Украине останні новини в Україні

На нараді під керівництвом президента України Володимира Зеленського досягнуто рішення про запровадження на час карантину державного регулювання цін на газ. Середня ціна на газ в січні була вище, ніж 9600 гривень. Відповідно, ціна буде знижена в середньому для населення України до 6999 гривень.

Об этом сообщает FLB

Президент України Володимир Зеленський провів енергетичну нараду з представниками Кабміну, НКРЕКП, очільником НАК «Нафтогаз України» та фахівцями у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.

Президент наголосив, що ринкові ціни на сьогодні завеликі, особливо якщо зважати на пандемію. Україна повинна стояти на захисті своїх громадян, а це означає – в економічному плані теж. На нараді ухвалили рішення про зменшення ціни на газ нижче ринкової. Це означає зниження в платіжках людей на понад 30%.

Президент підкреслив, що реформа зберігається, і ці зміни – не крок назад. "Це зміни, які потрібні кожному українцю у зв’язку зі складною економічною ситуацією, у якій ми опинилися через пандемію. Обмеження тарифної сітки – це ідеологія лише карантинних заходів", – наголосив Володимир Зеленський.

ASPI news писало, що у Києві 13 грудня відбулась пресконференція на тему: "Рекордне подорожчання комуналки: чи чекати "тарифного Майдану" і відставки Кабміну?". Спікери обговорили наслідки підвищення вартості комунальних послуг у 2021. Голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко, пояснив, чому споживачі комунальних послуг отримують підвищенні платіжки у новому році.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/zelenskiy-pro-cini-na-gaz-dlya-naselennya-rinkovi-zaveliki”

Sign up for the Newsletter

Join our newsletter and get updates in your inbox. We won’t spam you and we respect your privacy.