Дубінський відреагував на санкції США

Дубінський відреагував на санкції США
12.01.2021 08:13


Нардеп Олександр Дубінський відреагував на санкції США, які запровадили проти нього, і заявив про хибні доноси, а також запевнив, що реакція матиме юридичний характер.

Об этом сообщает Ру Криминал


Про це він написав у .


“Щодо “санкцій”. На жаль, хибні доноси шабунят і всіх інших подібних аферистів, з приводу, нібито мого зв’язку з Деркачем, тимчасово, в силу об’єктивно складної ситуації в США, дозволили корупційним паразитам реалізувати чергову аферу”, – написав Дубінський.


Він наголосив, що ніколи не втручався у вибори в інших державах, в тому числі і американські вибори.


“Що стосується моїх подальших дій, то ці дії з даного питання будуть відповідними, і вони будуть носити юридичний характер.


Однак, викликає жаль, що деякі посадові особи США користуються брехливими доносами аферистів, які фактично сприяють корупції в Україні. За право мати незалежну позицію, яка пов’язана з відстоюванням інтересів українського народу, можна потерпіти тимчасові незручності і тимчасово побувати в таких списках. І це тільки початок великого і складного шляху по відстоюванню українських національних інтересів”, – додав Дубінський.


Нагадаємо, Сполучені Штати Америки ввели санкції щодо деяких українців і організацій, у тому числі проти нардепа від “СН” Дубінського.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/dubinskyy-vidreahuvav-na-sanktsii-ssha/”

Sign up for the Newsletter

Join our newsletter and get updates in your inbox. We won’t spam you and we respect your privacy.