Швондерівщина: мережі повеселило фото "модного" депутата в Раді

Швондерівщина: мережі повеселило фото "модного" депутата в Раді
02.12.2020 00:23

Народний депутат України від партії "Опозиційна платформа — За життя" Наталія Королевська виступила з трибуни Верховної Ради в шкіряній куртці, чим викликала бурхливе обговорення в соцмережі.

Об этом сообщает RuGate


Відповідний знімок опублікував на своїй Facebook-сторінці журналіст Ян Доброносов.


Як видно на знімку, нардеп прийшла на засідання парламенту в коричневій шкірянці, синіх рукавицях і з "значком від коронавируса" у вигляді білого хреста на чорному тлі (такі раніше почали носити депутати російської Держдуми, щоб "відлякувати вірус").Такий імідж Наталії Королевської викликав у коментаторів асоціації з "революціонерами" на чолі зі Швондером, яких описав у "Собачому серці" письменник Михайло Булгаков. Деяким здалося, що її стиль нагадує братків з "лихих дев’яностих".


"Коли" мода "на таких "королевських" пройде, тоді і буде в Україні щастя", - пишуть в коментарях до опублікованого знімка.

Як повідомляв "Апостроф", народний депутат від партії "Слуга народу" Аліна Загоруйко прийшла в Верховну Раду в пікантному вбранні.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2020-12-01/shvonderovschina-seti-poveselilo-foto-modnogo-deputata-v-rade/216499”

Sign up for the Newsletter

Join our newsletter and get updates in your inbox. We won’t spam you and we respect your privacy.