Аудитори Харківщини протягом січня – вересня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму 242,6 млн грн

18.10.2020 20:39
Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня ‒ вересня 2020 року за результатами проведених ревізій встановили фінансових порушень на суму понад 720 млн₴

Зусиллями аудиторів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 242,6 млн₴

Об этом сообщает Преступная Россия

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю впроваджено 73 рекомендації. Загальна сума досягнутого економічного ефекту за результатом впроваджених рекомендацій становить понад 236 млн₴

Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 21 управлінське рішення, спрямоване на усунення виявлених аудиторами фінансових порушень.

За недотримання фінансового законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 124 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 7 осіб, із посад звільнено одну посадову особу.

За допущені порушення бюджетного законодавства, аудитори Харківщини до об’єктів контролю застосували 38 фінансових санкцій.

Для повного відшкодування встановлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 21 цивільного позову.

Окремо Північно-східним офісом Держаудитслужби до суду пред’явлено позов на суму майже 1 млн грн щодо відшкодування завданих місцевому бюджету збитків.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 21 ревізії, за результатами розгляду зазначених матеріалів правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали одного аудиторського дослідження долучено до кримінального провадження.


Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/interestingness/151712-auditori-harkvschini-protyagom-schnya-veresnya-2020-roku-zabezpechili-vdshkoduvannya-vtrat-na-sumu-2426-mln-grn.html”

Sign up for the Newsletter

Join our newsletter and get updates in your inbox. We won’t spam you and we respect your privacy.