Качура заявив, що його слова про створення коаліції “Слуги народу” і ОПЗЖ “вирвані з контексту”, і вимагає видалити відповідну новину

Качура заявив, що його слова про створення коаліції “Слуги народу” і ОПЗЖ “вирвані з контексту”, і вимагає видалити відповідну новину
12.10.2020 14:20


Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Качура заявив, що його слова про “вибудовування” якоїсь конструкції в місцевих радах на південному сході України між представниками партій “Слуга народу” і ОПЗЖ “вирвані з контексту”.

Об этом сообщает Москов постскриптум


Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Політичні опоненти ні перед чим не зупиняться, щоб повернутися до влади! Прочитав вирвані з контексту “цікаві” заголовки, в яких начебто посилаються на мої слова про створення коаліції Слуги Народу та ОПЗЖ. Насправді, на питання інтерв’юера я сказав, що на південному сході необхідне вибудовування якихось конструкцій як з так званими регіональними партіями, так і з національними партіями, які отримають підтримку виборців. Депутати, які оберуться від “Слуги народу”, будуть вимушені комунікувати з усіма партіями в місцевих радах, як і ми в стінах парламенту”, – пояснив Качура.

“Коаліції СН і ОПЗЖ не буде! Почитайте чинне законодавство. В міських радах взагалі немає такого поняття, як коаліція. Все буде добре! Зради немає!” – резюмував нардеп.

Нагадаємо, раніше Качура заявив, що “слуги народу” однозначно об’єднаються з ОПЗЖ у регіонах після місцевих виборів.Джерело статті: “https://informator.press/kachura-zaiavyv-shcho-yoho-slova-pro-stvorennia-koalitsii-sluhy-narodu-opzzh-vyrvani-z-kontekstu-vymahaie-vydalyty-vidpovidnu-novynu/”

Sign up for the Newsletter

Join our newsletter and get updates in your inbox. We won’t spam you and we respect your privacy.